Galerijā „Mākslas Banka” no 29. jūlija līdz 18. augustam skatāma

Daces Runčas personālizstāde „Dievišķi dienišķais jaudīgi klusais”.

Atklāšana 30. jūlijā plkst. 18.00

Par izstādi

Autore par Dievišķo skaistumu, kas tverams Dienišķajā mirklī:

«Gleznot, man tas nozīmē dalīties priekā, vairojot labo un gaišo, ļaujot materializēties emocijām, palīdzot sajūtu tēliem iegūt formu, krāsu, stāstu un komunikācijas spēju. Mana glezniecība ir spontāna, es gleznoju mirkļu portretus, un mirkļi nemēdz ilgi pozēt».

Izstādē izstādīti gan jaunākie darbi, kas tapuši šovasar, gan iepriekšjo gadu veikums. Jauni stāsti, gleznieciskas pārdomas un mirkļu sajūtas. Košas, spirgtas, neparastas krāsu kombinācijas un emociju portreti. Māksliniece glezniecībā strādā brīvi un enerģiski spilgti. Iedvesmas avoti ir dzīve, dienišķo mirkļu fiksācijas, ziedi un augļi, saule un vējš, pavasaris un rudens, vasaras ziedēšana, prieks par to pilnību. Dzīves un cilvēku vērojumi, neskaitāmie ceļojumu iespaidi, kā arī mākslinieces dizaineres prakses pieredze.

Par autoru

Dace Runča (1969) ir LMA absolvente, Latvijas Dizaineru savienības biedre. Izstādēs piedalās kopš 1993. gada. Darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Francijā, Anglijā, Austrālijā, Šveicē, Turcijā un Krievijā

Dace Runča „Zafte” 2013. a/a

(c) Mākslas Banka

   
© 2012 Mākslas Banka Sekojiet mums arī facebook