Izstādē Princese uz zirņa būs skatāmas burvīgas papīra kleitas, glezniecība un keramika. Darbu autori ir Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas pasniedzēji, un tie sākotnēji iecerēti kopizstādei sagaidot 2011.gada Mākslas dienas.

Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas pasniedzēji ir aktīvi dažādu izstāžu dalībnieki, kas ar saviem darbiem iepazīstinājuši skatītājus gan Latvijā, gan arī ārpus mūsu valsts robežām.

Galerijā „Mākslas banka” skatāmajā izstādē piedalās – Helga Jaksone, Ausma Auziņa, Vita Valdmane, Harita Strazdiņa, Elita Vansoviča, Ineta Greiža, Anita Gercāne, Silvija Apine, Sandra Osīte, Daira Thegenholma, Evita Legzdiņa un Anda Apine.

„Princese uz zirņa” un izstādē skatāmās „princešu” kleitas ir kā romantisks sapnis ikdienas rutīnā. Kā atzīst viena no izstādes iniciatorēm Helga Jaksone – „Kura meitene gan nav kādreiz sapņojusi par iespēju iejusties princeses lomā. Papīra kleitu darināšana ļāvusi nu jau pieaugušām meitenēm apspēlēt princešu tēmu, darinot savas sapņu kleitas”. Papīrs kleitām izvēlēts kā salīdzinoši pieejams un vienlaikus izteiksmīgs materiāls.

Izstādes atklāšana 2.novembrī plkst.18:00

Izstāde „Princese uz zirņa” būs apskatāma līdz 16. novembrim

(c) Mākslas Banka

   
© 2012 Mākslas Banka Sekojiet mums arī facebook