„LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBA” kopā ar galeriju “Mākslas Banka” piedāvā IZSTĀDI  tekstils.mode.aksesuāri no Latvijas Dizaineru Savienības rīkoto konkursu “Gada Balva dizainā  2009., 2010., 2011” labākajiem, nominētajiem modes, modes aksesuāru un interjera tekstila darbiem.

Latvijas Dizaineru Savienība jau ceturto reizi organizē Latvijas  dizaineru jaunrades skati dažādās dizaina jomās: mode un tekstils, interjera, vides, foto un rūpnieciskais dizains. LDS veicina Latvijas dažādu nozaru dizaineru atpazīstamību, kā arī aicina uz radošu un ekonomiski izdevīgu sadarbību ar dizaineriem gan ražotājus, gan tirgotājus. Izstādē būs skatāmi Starptautiskas žūrijas ievēroti un atzīmēti darbi, kas balstīti stabilās vērtībās – radošumā, prasmē un talantā.

IZSTĀDĒ  piedalās LMA profesors Juris Gagainis, RTU lektore Inga Beikule, pasaulē zināmu ievērību guvušās modes mākslinieces Agnese Narņicka, Diāna Liepniece un Dace Sāmīte, austo linu meistares Iveta Deģe un Baiba Vaivare, LU absolvente Ilze Kļaviņa, LMA maģistri; Laura Danilāne, Loretta Nīgals, Aiva Bumbure, Jēkabs Voļatovskis, Āris Smildzers, RDMV pedagogi Ilizāne Grīnberga, Biruta Auna, Anna Žūriņa un Baiba Cihovska kopā ar saviem un kolēģu audzēkņiem. Izstādē skatāmi arī vairāki ražotāji; Adamante, Art Bag, Mondolini, “Baltu Rotas”, “Filca kurpes” u.c.

Izstāde notiek galerijā Mākslas Banka Rīgā, Jaunielā 14, no 10.10.lidz 30.10 katru darba dienu no 11.00-19 .00

(c) Mākslas Banka

   
© 2012 Mākslas Banka Sekojiet mums arī facebook