PASKATIES! LOOK AT ME!

Aija Bāliņa(1959) dzimusi Rīgā, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Gleznotāja, dizainere, mākslas pedagoģe, kura ap 2000.gadu, sākot piedalīties starptautiskos mākslas plenēros, savu glezniecības stilu strauji mainīja, pārejot no klasiski akadēmiskā uz brīvi emocionālu impresionismu. Gleznojot citās pasaules vietās, māksliniece paver jaunas iespējas savai glezniecības izpausmei.

Gleznas top ar brīvu līnijas siluetu, laukumu apvienojot niansētā tonalitātē. Dabas krāsa un forma – skatīta mākslinieces acīm. Lietas, kas piesaista uzmanību, tālāk tiek fiksētas uzmetumos un analizētas caur darbu gleznās. Iedvesmas mirkļa turpinājums. Atraktīvi droši un virtuozi, laba glezniecība.

Mākslinieces personālizstādes koncepcija ir UZ KO SKATOS ES!

Krāsa ir galvenais un būtiskais kritērijs motīvu izvēlē. Gleznās gan košākais, ko sastopam dabā – ziedi, gan rīta svaiguma toņi, gan nakts krāsas. Un ceļojumi ar jauniem krāsu iespaidiem.

Kontakts un nepārtraukta mijiedarbība starp mākslinieku un apkārtnē redzamo, sevi un blakus esošajiem, sevi pašu. Gleznošana kā pašanalīze, mūžīgais dialogs ar sevi. Skatos pasaulē, pasaule skatās uz mani – saka māksliniece savās gleznās. Daba un ikdienas notikumi uzrunā: PASKATIES UZ MANI! Mākslinieks to redzot, rada gleznas, zīmējumus, skices .Tā rodas mijiedarbība. Es skatos uz jums. Jūs uz maniem darbiem .

SKATIES UZ MANI! LOOK AT ME!

Tas ir arī  jautājums par uzmanības piesaistīšanu. Cik katram no mums tā vajadzīga?

Vai saņemam to pietiekoši ?Vai esam harmonijā paši ar sevi ?

Ir cilvēki, kuru darbs ir būt uz skatuves tiešā vai pārnestā nozīmē. Gleznotāji ikdienā strādā vienatnē un publiku satiek parādot savus darbus izstādēs.

Atnāc un PASKATIES !  Uz mani un manām bildēm!  Jo es esmu arī gleznas.

Tā aicina gleznotāja Aija Bāliņa savā personālizstādē LOOK AT ME!

Galerijā “Mākslas banka” Jaunielā 14 no  1. jūlija līdz 30 jūlijam , katru darba dienu no pl.10- 19.00,  izņemot svētdienas.

(c) Mākslas Banka

   
© 2012 Mākslas Banka Sekojiet mums arī facebook