Par mums

 

Mūsu pirmsākums ir ideja par mākslas un finanšu ieguldītāju savienību, un doma par mākslas galerijas izveidošanu ir tās likumsakarīgs turpinājums.

Galerijā regulāri notiek dažādu mākslinieku personālās, kā arī grupu izstādes (glezniecība, grafika, dizains, keramika). Līdztekus izstādēm galerijā var iegādāties gleznas, stikla un keramikas darbus, rotaslietas un citus oriģināldarbus. Laika gaitā mums izveidojusies arī ciešāka sadarbība ar atsevišķiem autoriem, kuru darbus pie mums var aplūkot, kā arī iegādāties.

Mūsu nelielā, mājīgā izstāžu zāle, kuras centrālo sienu rotā senais, atsegtais ķieģelis un arkas, aicina iegriezties gan māksliniekus, gan viņu darbu vērotājus, ārzemju un pašmāju viesus.

Paralēli izstāžu darbam, pie mums tiek rīkoti arī dažādi sarīkojumi un prezentācijas – grāmatu atvēršanas svētki, dzejas vakari, kā arī citi tematiski pasākumi, kad ļauties mākslas un mūzikas baudīšanai patīkamā gaisotnē. Pavasarī reizi mēnesī tiek plānotas arī radošās darbnīcas, kur interesenti mākslinieku vadībā varēs izgatavot oriģinālas dāvanas svētkiem. Tāpat mēs esam atvērti arī visdažādākajai sadarbībai ar māksliniekiem, mākslas mīļotājiem vai citiem radošiem cilvēkiem.

Gaidīsim jūs ciemos!

© 2012 Mākslas Banka Sekojiet mums arī facebook